הבהרה משפטית

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע רפואי ובריאותי כללי ואינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע מוסמך שהוא רופא/ה על בסיס אישי ופרטני.
מטרתם של התכנים והמאמרים המופיעים/מצוטטים/מופנים באתר היא להרחיב את בסיס הידע שלכם בנושאים שונים והם אינם מחליפים פנייה לאיש מקצוע מוסמך.
התכנים עשויים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית של הכותב. כמו כן, עשויים התכנים להיות תלויים בנסיבות העובדתיות של מקרה מסוים ויש להתייחס אליהם בזהירות הנדרשת.
אין להסתמך על מידע המופיע באתר לשם החלטה על טיפול רפואי כלשהו והעושה כן עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.
כל זכויות הקניין הרוחני באתר, בתכניו ובעיצובו, בין אם המדובר בתוכן טקסטואלי או גרפי, שייכות במלואן ל'שמיר'. אין להעתיק, להציג, להפיץ, לשכפל או למסור לצד שלישי כלשהו את האתר או תכניו ללא קבלת הסכמתה של 'שמיר' מראש ובכתב.
'שמיר' והגורמים המפעילים את האתר לא יהיו אחראים, במישרין או בעקיפין, לכל נזק, כספי או אחר, שייגרם למשתמש עקב שימוש או הסתמכות על מידע שמופיע באתר.
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר, הוא אך ורק בבתי המשפט המוסמכים בישראל ועל השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.תנאי שימוש בפורום
הנך מתחייב/ת שבהוספת הודעה לפורום, תוכן ההודעה יהיה נקי מהשמצות, מהוצאת דיבה, מניסוחים שאינם ראויים, מפרסומות ומהתקפות אישיות. ושלא יהיה בהודעה משום עבירה על חוק כלשהו.
מחיקת תכני הגולשים

"שמיר" רשאית (אך אינה חייבת) להסיר, למחוק או לא להרשות פרסום של תכנים בפורומים, ואף לאסור על משתמש לכתוב בפורומים על פי שיקול דעתה הבלעדי.
מבלי לגרוע מהאמור, היה ויובא לידיעת 'שמיר' מידע אודות תוכן שהועלה לאתר על ידי גולש/ת, ואשר מהווה הפרה של כל דין ו/או פוגע באופן כלשהו בצד שלישי ו/או מפר הוראה מתקנון זה, 'שמיר' תהיה רשאית להסיר או למחוק את התוכן או לחסום אותו לצפייה, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
תנאי שימוש ברכיבי שיתוף מידע במסגרת אתר Facebook
השימוש באפשרויות השונות של שיתוף מידע מרכיבי "Like" , "אהבתי ו "פייסבוק" באחריות המשתמש וחושף את בחירת המידע שלו לאחרים בהתאם להגדרות הפרטיות שהוגדרו על ידו באתר www.facebook.com.
יחד עם זאת, 'שמיר' רואה חשיבות רבה בשמירת הפרטיות של מבוטחיה ושל הציבור הרחב שיעשה שימוש בשירות זה, ועושה ככל שביכולתה, ואף קוראת לך הגולש, להימנע מהעלאת שאלות שיש בהן מידע פרטני או כזה העלול לפגוע בפרטיותך או אנשים קרובים לך, ולהפנות שאלות אלו לאפיק ההודעות הישירות שבפייסבוק – ראה קישורית לתנאי

תקנון קבוצת התמיכה - סרטן המעי הגס

• התכנים המופיעים בקבוצת ה Facebook נועדו לספק מידע רפואי כללי ואינם מחליפים חוות דעת מקצועית או מהווים תחליף להתייעצות עם איש מקצוע מוסמך שהוא רופא/ה על בסיס אישי ופרטני.
• התכנים עשויים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית של הכותב. כמו כן, עשויים התכנים להיות תלויים בנסיבות העובדתיות של מקרה מסוים ויש להתייחס אליהם בזהירות הנדרשת. מידע נוסף על מחקרים ופרסומים מדעיים ניתן למצוא באתר של 'צו מניעה'
• המענה לשאלות גולשי הקהילה בשאלות רפואיות, יתבצע אך ורק ע"י רופאה מקצועית בתחום, כשתגובות נוספות מצד חברי קהילה אחרים יכולות להוות המלצה מניסיון או ידע מוקדם בלבד.
• התשובות אינן מחליפות ייעוץ מקצועי וביקור אצל מומחה, ומספקות הכוונה ומענה ראשוני כהכנות לטיפול רפואי.
• אין להסתמך על מידע המופיע בקבוצה לשם החלטה על טיפול רפואי כלשהו והעושה כן עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.
• עמותת "צו מניעה" והגורמים המפעילים את הקבוצה לא יהיו אחראים, במישרין או בעקיפין, לכל נזק, כספי או אחר, שייגרם למשתמש עקב שימוש או הסתמכות על מידע שמופיע בה.• מפעילי הקבוצה רשאים להסיר, למחוק או לא להרשות פרסום של תכנים בלתי הולמים עפ"י שיקול דעתם הבלעדי, ואף לאסור על משתמש לכתוב בפעילויות השונות.
• המידע בקבוצה נכתב בצורה תמציתית כדי להגביר את מובנותו לכל. מידע מפורט יותר ניתן לקבל באמצעות פניה למנהליה.


• חברי הקבוצה מתחייבים כי כל הודעה, מסר או חומר אחר יהיו הולמים ולא יפגעו בכל זכות של חבר בקבוצה, לרבות זכויות קניין רוחני. חברי הקהילה לא יפרסמו באמצעותה כל חומר בלתי חוקי, חומר שעלול לפגוע, או חומר שעלול להטריד גולשים אחרים.
• העמותה מבקשת שלא לעשות שימוש שיווקי בתכנים שלא לצורך. תוכן שיווקי ומענה מקצועי שלא ע"י גורם מוסמך יימחק, ולכותביו תינתן אזהרה טרם הסרתם מחברות בקבוצה.
• מנהלי הקבוצה רשאים להסיר ו/או לא לפרסם תוכן שלא יימצא ראוי על ידם.
• חבר קבוצה שבוחר להעלות תוכן כלשהו: מידע, טקסט, מוסיקה, צליל, גרפיקה, וידאו וכל חומר אחר שפורסם או הועלה על ידו בצורה פרטית, יודע כי התוכן הוא באחריותו הבלעדית והוא האחראי הבלעדי עליו.
• חברי הקבוצה מתחייבים שלא לעשות שימוש בשפה בוטה או גסה, שעשויה להעליב או לפגוע בגולשים אחרים, לא להעלות אליה חומר שידוע למעלה כי הוא שקרי או מטעה, לא לפרסם פרטים אישים של חברים אחרים לרבות מספר טלפון.
חבר קבוצה שינהג בניגוד לאיזה מתקנות הקהילה כמפורט לעיל – העמותה תהיה רשאית, מבלי לפגוע בזכויותיה האחרות, לחסום אותו, למחוק את התכנים שהעלה ולמנוע ממנו המשך גלישה בקהילה וצריכת שירותים באמצעותה. גולש שהורחק על ידי מנהלי הקבוצה ו/או נמנעה כניסתו לא יהיה רשאי לחזור ולחבור אליה גם תחת שם משתמש אחר.

המצפן - ליווי ע"י סטודנטים לרפואה

*הליווי אינו מהווה ייעוץ רפואי או טיפול רגשי.

מעוניין לקחת חלק

חרבות ברזל הרשמה לליווי

האם הליווי הוא עבור מטופל/ת או בן/בת משפחה?

מתעניינים בתכנית מלווים

הרשמה לקבוצת תמיכה און ליין

יחד בדרך - הרשמה לליווי

האם הליווי הוא עבור מטופל/ת או בן/בת משפחה?
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

תרומה לארגון המצפן

ליווי מטופלים בסרטן
ע"י סטודנטים לרפואה

"המצפן" הוא ארגון התנדבותי שמטרתו להעצים מטופלים באמצעות כלים וידע שיעזרו להם לנהל ולהתמודד עם מחלת הסרטן. הליווי נעשה ע"י סטודנטים לרפואה שעוברים הכשרה מקצועית- מתוך מטרה להשפיע על הרופאים שיהפכו להיות.

תרומות יגיעו להכשרת הסטודנטים המלווים, ליצירת תכנים וכלים למטופלים, ולשאר הפעילות השוטפת של הארגון בהתאם למטרותיו.

דילוג לתוכן